Kto je Henry Darren?

Určite ste si aj vy položili túto otázku po tom, čo sa nedávno odohralo za dverami istej učebne. Ale na to, aby sme došli k záveru, musíme sa vrátiť na začiatok.
Pán Darren ešte len nedávno nastúpil na Rokfortskú strednú školu čarodejnícku a zakotvil v zelenej fakulte (komu ešte nedošlo – Slizolín), ktorú zhodou náhod v obľube náš milovaný i nenávidený pár riaditeľ Aftermoon, zhoda náhod, však? Ale späť k pánovi Darrenovi. Školský rok sa ešte poriadne nerozbehol a už sa o ňom šušká. A kto si šušká? Profesorský zbor! Od vedúcich fakúlt, cez inšpektorov a profesorov až po vedúcich katedier. Istá nemenovaná profesorka B. sa o ňom vyjadrila ako o „nevychovanom spratkovi„, ďalšia jeho spolužiačka ho opísala ako „výbušného malého zmrda„. Neviem síce ako veľmi, no do istej miery mi to niekoho pripomína. Možno i vy ste si všimli rovnaké povahové črty a správanie sa u pána Darrena ako aj u pána riaditeľa Aftermoona, ale to stále nemusí nič znamenať. 
Teraz sa prenesieme zasa k nedávnym udalostiam – spomínaní páni (Darren a Aftermoon) mali potýčku! PRESNE! Dokonca vyletela z prútika pána Aftermoona aj AVADA KEDAVRA. Pán riaditeľ nemal ďaleko od toho, aby pripravil pána Darrena o holý život, avšak pán Darren stále ŽIJE. A toto milí čitatelia už náhoda nie je! 
Našiel si pán Darren svojou neohrabanosťou cestu do srdca pána riaditeľa Aftermoona, ktorý ho mimochodom hneď po tomto menoval PREFEKTOM? Očividne áno!
Ale je za tým aj niečo viac? Nezdá sa vám, že sa v tomto krátkom príbehu vyskytlo až priveľa náhod? Ako je možné, že si toto chlapča našlo tak rýchlo spojenie s riaditeľom? Je za tým niečo viac ako len zdieľanie fakulty? Môže byť pán Aftermoon OTCOM pána Darrena? 
Nuž drahí čitatelia, ako si odpoviete na tie otázky nechám na vás, ale v každom prípade vedzte, že nič nie je náhoda.. 
Páááác a pusu. 

Add a Comment