Veľké sťahovanie národov aneb ako prišiel pán riaditeľ S. o rozum?

Nebojte sa, mojim zrakom neunikla situácia, ktorá sa práve deje na hrade. Na našu milovanú školu sa totižto valia doslova davy študentov, dokonca v profesorskom zbore pribudlo niekoľko nových tvári. A prečo? Povráva sa, že pánovi riaditeľovi S. z neďalekého inštitútu „preskočilo„. 
Tento jav sme mali možnosť sledovať dlhšie obdobie, ale pozastavujem sa – ja osobne, nad tým, prečo na to nik neupozornil. Predsa len, psychické poruchy sa dnes dajú už veľmi pekne liečiť a nemuselo dôjsť k onomu incidentu. Ale aby sme sa k tomu dostali, vrátime sa, ako stále, opäť na začiatok. 
Vraj tak tomu bolo už dlhšie, čo mal pán riaditeľ S. tieto stavy. Chcela sme sa na ne opýtať niektorých členov vedenia, ale tých striedal ako ponožky, takže vlastne neviem, koho sa mám opýtať. Aj seba samého párkrát odvolal z funkcie a potom sa svojvoľne vrátil naspäť. Aj teraz, keď som sa pýtala študentov na názory, zhodli sa v jednom – preskočilo mu. Ale čo je za tým všetkým? Čo môže za tento jeho skrat? Je to skutočne psychická porucha? 
On sám sa niekoľkokrát vyjadril, že je rád, že sa zbavil „lúzy„. Dokonca to zverejnil aj vo svojom prehlásení, kde napísal „Radujte se spolu se mnou! Znovu pravím: RADUJTE SE! Dostalo se nám té největší možné cti, jakou jsme si mohli v životě přát. V posledních dnech jsme se totiž mohli kochat pohledem na velkolepý odchod DRZÉ LŮZY!„, neviem nakoľko vám príde, že je tento človek s takýmto prístupom k vlastným (nečudo, že teraz už bývalým) študentom v poriadku, no ja si o tom myslím svoje. Takéto správanie rozhodne nie je hodné riaditeľa
Ale späť k zmienenému incidentu, okrem toho, že striedal členov vedenia, v posledných dňoch sa prevalila obrovská kauza – tá, kvôli ktorej teraz všetci húfne migrujú. Z nemenovaných zdrojov viem, že pán riaditeľ S. mal zneužívať študentov, profesorov či dokonca členov vedenia. O aký typ zneužívania ide, to už nechám na vaše hlávky, no výsledkom toho je, že študenti a profesori sa spojili a spoločne opustili brány onoho inštitútu.
Stále čakám na vyjadrenie Ministerstva mágie, ktoré by sa malo k tejto kauze postaviť a zaujať, myslím si, jasné stanovisko. Pokiaľ však o nás ide, a teraz nehovorím len za seba, ale za veľké množstvo študentov i profesorov, sme radi, že môžeme medzi nami privítať nové tváre.
A ešte perlička na záver, opäť z vyhlásenia nemenovaného pána riaditeľa S. – „Nelze udržovat institut v chaosu a nepořádku, nemůžeme si najednou všichni dělat to, co se nám zlíbí, aniž bychom zde respektovali zaběhnutý řád.“ Nepríde vám divné, že tento človek útočí vo vlastnom prejave sám na seba? Vzhľadom na jeho vnútorné pohnútky, ktoré boli spomenuté vyššie, si i ja začínam myslieť, že trpí nejakou psychickou poruchou. Alebo mu ten príhovor písal jeho milenec (nechcela som byť neslušná a nazvať ho análnym turistom), terajší zástupca pán V., o ktorom je známe, že ho vyhodili z viacerých inštitútov. Možno je to tým, že pán riaditeľ S. konečne našiel pravú lásku v pánovi zástupcovi V. a jeho správanie je teda silne ovplyvnené práve týmto, veď všetci vieme, aké divy dokáže robiť láska
Buďte aj vy pozitívni a podporte lásku. 
Páááác a pusu
One Comment

Add a Comment