Nymeria Avalon – MŔTVA

Názov článku neklame. Slečna Nymeria Avalon tragicky zahynula.
O príčine smrti vedenie Rokfortskej strednej školy čarodejníckej zatiaľ mlčí, no my vieme, že to nebola len nejaká nehoda. Vlastne, nebola to vôbec nejaká nehoda.
Všetci sme postrehli, ako tragicky slečna Avalon zahynula. Tváriac sa ako pán Blake prišla na hodinu obrany proti čiernej mágii, kde ju následne o život pripravil pán riaditeľ Aftermoon.
Ale otázkou zostáva.. Bola v tom čase slečna Avalon stále medzi živými? Mohol pán riaditeľ Aftermoon len tak z ničoho nič zabiť členku profesorského zboru a ešte k tomu pred študentami? 
Alebo sa za smrťou profesorky Avalon skrýva niečo viac? Vedel pán riaditeľ Aftermoon čosi o čom nik iný ani len netušil? Nuž, to sa my už asi nedozvieme, ale v každom prípade je toto niečo, čo by sa malo riešiť a nezamiesť len tak pod koberec. Pán riaditeľ Aftermoon by mal študentom objasniť svoje konanie nie len pred nami ale aj pred obyvateľmi hradu.
Nebudeme však viac rozmazávať túto hroznú udalosť. Počkáme si na privezenie tela profesorky späť do hradu a spoločne sa zídeme na jej pohrebe, aby sme si uctili jej pamiatku. Nech jej je zem ľahká.
Páááác a pusu

Add a Comment