Rýchlejší ako zvuk – na metle.

Nie je to tak dávno, čo moja maličkosť vydala článok o istom pánovi Darrenovi zo Slizolinu. A dnes je tu článok o tomto úžasnom pánovi zas.
Presne tak, pred pár týždňami sa mi podarilo čosi zočiť – pán Darren a hodina lietania. Sedela som vo svojej kancelárii a popíjala kávu, keď mi zrazu popri okne nepreletel nik iný ako vyššie spomínaný mladík. So záujmom som teda sledovala jeho počínanie, veľmi pravdepodobne, jeho prvé počínanie na metle. Čuduj sa svete, pán Darren dokázal na metle prekonať rýchlosť zvuku.
Všetko sa to začalo po tom, ako ho profesor vyzval, aby zosadol z metly dole, ale on chcel očividne dokázať vyučujúcemu, že je v tomto predmete oveľa šikovnejší a teda vyletel na metle tak vysoko, až som ho stratila z dohľadu a potom sa rýchlosťou zvuku pustil smerom dolu. Neviem síce, ako toto jeho počínanie dopadlo, no v každom prípade som si okrem toho všimla aj niečo iné.
Pán Darren, okrem toho, že disponuje nesmiernym nadaním na lietanie, dokáže používať kúzla s takou silou, o akej sa jeho spolužiakom môže len snívať a keby len spolužiakom, ale dokonca i niektorým profesorom. To ma opäť privádza k mojej predošlej úvahe, ktorú ste si isto všimli – je nejaké spojenie medzi pánom Darrenom a našim milovaným riaditeľom pánom Aftermoonom? Tiež sa mi podarilo vyčmuchať, že pán Darren svojho otca nepozná a ktovie, čo v mladosti páchal pán riaditeľ Aftermoon. Je teda pravdepodobné, že práve pán Darren môže byť synom pána riaditeľa Aftermoona.
Verte moji drahí, alebo nie, určite budem pokračovať v pátraní a túto záhadu pre vás rozuzlím, lebo nie len mňa, ale určite aj vás zaujíma, ako to v skutočnosti je. Či skutočne má pán riaditeľ Aftermoon dieťa a je ním práve vyššie spomínaný pán Darren.
Páááác a pusu

Add a Comment