Láska kvitne v každom veku aneb ako Lincoln Alice zbalil

Tento príbeh praví o tom, že ani 14 rokov nie je až tak hrozný vekový rozdiel.
Presvedčil sa o tom aj jeden postarší pán, ktorým je zástupca riaditeľa Lincoln Howlett. Presne tak, tento pán sa počas tohtoročných prázdnin stihol oženiť. A ktože je tá, ktorá podľahla jeho šedinám a zvodom? Predsa vedúca fakulty Chrabromil – Alice Banner.
Popravde, nie je to až taký šok, že sa tieto dve vrany vzali, predsa spolu žili už dlhší čas a dokonca spolu majú aj dieťa 6 ročné chlapča.
Väčším šokom je však to, že len pár dní po právoplatnosti onoho zväzku sa už z pani Banner-Howlettovej stala inšpektorka a teda sa takto šikovne vhúpla do vedenia Rokfortskej strednej školy čarodejníckej.
Otázkou však ostáva, či nechce pán Howlett ešte niečo vhúpnuť do pani Banner-Howlettovej a „zamiesiť“ na ďalšieho potomka, kým sú obaja ešte mladí, teda, kým je mladá ešte pani Banner-Howlettová. Ale ktovie, ako by dopadlo ono tehotenstvo a či by Alice nepripravilo o novonadobudnuté miesto inšpektorky. Možno.. Ak by postúpila ešte vyššie?
Ale tento spomínaný zväzok nie je jediným, ktorý sa stihol stať oficiálnym počas prázdnin. Aj páni Kim Blake po čase dosiahli svoje a miestne úrady konečne akceptovali ich manželstvo, vďaka čomu môžu hrdo nosiť rovnaké priezviskápokúsiť sa o..
Chvíľka napätia..
..pokúsiť sa o adopciu. Veru, títo dvaja páni chcú, rovnako ako Lincoln s Alice, založiť rodinuvychovávať dieťa.
To, či sa im to skutočne podarí je však v dnešnom svete záhadou, no my veríme, že sa im to podarí a úrady ich žiadosť o výchovu dieťaťa schvália a potom? Potom sa budeme zaoberať tým, kto z nich dvoch pôjde na materskú, otcovskú dovolenku. Koho z dvojice Blake a Kim budú študenti menej postrádať?
PS. Všetci vieme, že určite by nikomu nechýbala zástupkyňa riaditeľa slečna Leah R. Doiteain, ale o tú, neviem či žiaľbohu alebo chvalabohu, ešte nik nezakopol.

Pááác a pusu 

Add a Comment