… a kúzlo sa pominulo

Už minule som vám priniesla informácie o tom, že pán Taesun Blake, teraz už Kim-Blake, opustil na istý čas svet živých a za jeho návrat medzi bytosti dýchajúce mohol jeho manžel pán Kim, teraz Kim-Blake.
Určite si pamätáte aj na onen temný rituál, ktorý mal Blake-a oživiť a udržovať pri živote, avšak tesne pred oficiálnym začiatkom školského roka tento rituál svoje trvanie ukončil, čo malo za následok definitívnu smrť pána Blake-a.
Povráva sa, že ak bol niekto povolaný do sveta živých stráca akýkoľvek nárok na nájdenie „svetla“, či inej super vychytávky, ktorá by mu umožnila „dokonalý“ posmrtný život a teda z toho vyplýva, že pán Blake, podľa všetkého, skončil v „pekle“. Ale ako sa vraví, všetko zlé je na niečo dobré.  
Miestny expert na „peklo“, démonov a temnotu samu o sebeLeah R. Doiteain, tvrdí, že ak sa niekto ocitne v „podsvetí“, je možné, aby bol privolaný späť na tento svet, avšak iba za pomoci obradu, ktorý síce danú osobu neoživí trvalo, no na istý čas ju môže priviesť. Má to však aj svoje úskalia – daná osoba už nikdy nebude taká, ako predtým, poprípade nebude mať ani hmotné telo a objaví sa len ako duch.
Treba si uvedomiť, že pobyt v „pekle“ nie je pre všetkých vytúženou destináciou na oddych a takýto nepretržitý vplyv temnoty na myseľ človeka, už akéhokoľvek, nie je dobrý a hlavne bezpečný, preto neodporúčam študentov, profesorom a ostatným náhodným okoloidúcim kontaktovať osoby, ktoré majú s podobnými vyvolávacími obradmi skúsenosti.
Radím vám, držte sa ďalej od temnoty a démonov, lebo nikdy neviete, ako veľmi vás môžu ovplyvniť a predsa, nikto z nás nechce skončiť v „podsvetí“ po boku zástupkyne nášho milovaného pána riaditeľa, Leah, už naveky, radšej si to odtrpme tu, medzi živými.

Páác a pusu

Add a Comment