Láska kvitne v každom veku II. aneb ako Henry Jasona obchytkával

Už ste sa niekedy len tak potulovali hradom po večierke?
Ja áno, ale na rozdiel od vás, drahí študenti, ja neporušujem žiadne pravidlá. A tými študentmi nemyslím nikoho iného ako pánov Jasona SpectraHenryho Darrena.
Počas mojej večernej prechádzky ma vyrušili akési zvuky idúce z klubovne. Ako správny reportér som neodolala nakukla dnu. Musím povedať, že v tej správnej chvíli a zhodou náhod aj s mojim milovaným fotoaparátom.
Pýtate sa, čo sa stalo? Ja vám to veľmi rada prezradím.
Určite ste si všimli blízkeho vzťahu medzi vyššie menovanými pánmi. Veru, aj ja som si všimla a moje podozrenie sa potvrdilo. Pán Darren a pán Specter majú medzi sebou až nebezpečne blízky vzťah, boli totiž pristihnutí vo vrelom objatí nechýbali ani.. Počkajte si.. Bozky.
Nikto nevie, ako dlho tam tí dvaja stálivymieňali si telesné tekutiny. Nedošlo by k niečomu viac, keby sa tam nezjavím? Ale otázkou ostáva, ako dlho už tento vzťah trvá a ako ďaleko až zašiel? Sú hry týchto dvoch mladých pánov len nevinné detské doťahovačky alebo si už nebodaj skúsili aj „dospelácku“ hru na doktorov? Odpoveď na túto otázku však poznajú len zamilovaní páni, ktorí sa, mám pocit, o svoje súkromie so mnou nepodelia. Ale možno sa podelia s niekým iným.
Ktovie, ako by sa k tomu postavili vedúci fakulty Slizolin, ktorým je náš milovaný pán riaditeľ Aftermoon vedúca fakulty Chrabromil, pani Banner-Howlettová, keby ich takto pristihli miesto mňa.
Nehovoriac o tom, že je veľmi pravdepodobné, že pán riaditeľ Aftermoon je otcom Henryho Darrena. Ako by sa tatko postavil k onomu nevhodnému správaniu svojho syna? Budeme vidieť nejaké následky alebo sa to zamilovancom prepečie?
Nebojte sa, budem vás o tom informovať.

Pááác a pusu

Add a Comment