Kam sa podel Ryeowook Kim-Blake?

Stalo sa to tak rýchlo, že to ledva zachytilo moje brko.
Asi viete, o čom hovorím, ak nie, tak vedzte, že sa jedná o náhly odchod pána Kima z Rokfortskej strednej školy čarodejníckej.
Odchod pána Kima sa udial počas Halloweenskej noci, kedy, všetci dobre vieme, že sa dejú kadejaké prazvláštnosti. Ale bol takou prazvláštnosťou aj odchod pána Kima alebo tomu čosi nasvedčovalo už dlhší čas? Nuž, pozrime sa spolu.
Počas prázdnin odišiel na večnosť Taesun Blake, manžel pána Kima, o ktorom som písala už dávnejšie. Nič by na tom nebolo zvláštne, keby sme si spoločne nevšímali istých príznakov, ktoré sa u pána Kima začali postupne objavovať. Samozrejme, všetci viete, o aké príznaky sa jedná.
Pán Kim totižto považoval svojho milovaného manžela za živého a všetkým tvrdil, že nezomrel, ale že učí v inom inštitúte. My však všetci dobre vieme, aká je pravda – že pán Blake neučí v žiadnom inom inštitúte, ale miesto toho jeho duša obýva podsvetie.
V inkriminovaný večer, kedy mal pán Kim odisť zanechal list na rozlúčku študentom svojej obľúbenej fakulty, ktorej bol aj riaditeľom – Bystrohlavu. V liste uvádza, že odchádza učiť inam – čaká ho škola Mahoutokuro, vraj miesto, kde učí aj jeho zosnulý manžel.
Mne sa však otvára otázka čo je vlastne tá „škola Mahoutokuro“ zač? Jedna sa vôbec o školu, ak tam učí jeho zosnulý manžel? A je vlastne odchod pána Kima dobrovoľný?
Nuž, ktovie.
Po chodbách sa povráva, že za odchodom pána Kima nestojí nik iný ako náš milovaný pán riaditeľ Aftermoon, ktorý vraj zbavil pána Kima postu riaditeľa fakulty a profesora z dôvodu bezpečnosti študentov. Tiež je známym faktom aj to, že pán Kim má celú rodinu na ministerstve. Ak ste čakali, že by pán Kim odišiel na ministerstvo, čakali ste márne.
Jednou z možností je aj to, že bol pán Kim z hradu odvedený do inštitútu Mahoutokuro, ktorým však podľa najnovších informácií nie je škola, ale psychická ozdravovňa, kde by mu mohli pomôcť s vyrovnávaním sa zo straty svojho milovaného manžela. Veď ak už podľa všetkého nechce náš milovaný pán riaditeľ na škole profesora, ktorý môže byť hrozbou pre študentov, chcelo by niekoho takého aj ministerstvo? Otázok je mnoho, odpovedí však málo..
Pááác a pusu

Add a Comment