Aftermoonove prechádzky hradom (ale nie tým našim)

Náš najmilovanejší pán riaditeľ Aftermoon bol prichytený na prechádzkach. Nebolo by okolo toho také haló, keby tie jeho prechádzky nezahŕňali susedný inštitút pofidérneho vzdelávania.
Pán riaditeľ sa dokonca ani nijako nemaskoval, ba dokonca veselo komunikoval s miestnym obyvateľstvom, ktoré ho privítalo s otvorenou náručou.
Až keď bol na prechádzke už hádam pätnástykrát, šliapol na otlak miestnej aktivistickej skupine, tiež známej aj ako „Deravé vedro„. Situácia vyústila do tak napätých rozmerov, že vďaka „Deravému vedru“ musel byť celý inštitút pofidérneho vzdelávania na niekoľko dní zatvorený.
Tento úkaz a nahromadené množstvo papierovania psychicky nezvládla nemenovaná slečna Viktoria A. – zástupkyňa riaditeľa spomínaného inštitútu pofidérneho vzdelávania. Jej kroky smerovali na pozemky nášho hradu, kde začala vykrikovať, šíriť chaos a paniku, na čo študenti našej drahej Rokfortskej strednej školy čarodejníckej náležite reagovali a slečnu Viktoriu A. vypískali, niektorí ju ba dokonca ignorovali a nerušene pokračovali vo svojom štúdiu. Zakročiť musel sám pán riaditeľ Aftermoon, ktorý nechal slečnu Viktoriu A. vyviesť z pozemkov.
Zatiaľ čo u nás život beží ďalej tak, ako predtým, inštitút pofidérneho vzdelávania sa otriasol v základoch a za to všetko môže práve spomínaná slečna Viktoria A..
Svojim správaním nielenže šíri paniku a nenávisť, ale jej meno postupne naberá na negatívnej reklame a je tiež označovaná aj ako klamárka.
Môže za to aj jej prehlásenie o tom, akým bezpečným miestom je vďaka nim ich inštitút pofiderného vzdelávania, na ktorého zabezpečenie si však museli pozvať zahraničných expertov. Trocha neschopnosť, nemyslíte? Na druhej strane.. Ktovie, či si tam stále pán riaditeľ nechodí na prechádzky.
Okrem týchto prechádzok pána riaditeľa sa na prechádzku, ale takú trocha dlhšiu, vybrala aj pani Banner-Howlettová so svojimi dvoma deťmi. Po štyroch dňoch sú všetky tri osoby naďalej nezvestné a je možné, že boli unesené práve na spomínaný inštitút pofidérneho vzdelávania.
Predpokladá sa, že všetky osoby sú v tomto prípade pod účinkom silných kliatob, muklovky nazývanými aj ako vymývanie mozgu. Vyzerá to tak, že pán Howlett by sa mal pomaly ale určite začať zmierovať so stratou týchto svojich milovaných. Možno by mu v tom pomohla aj nejaká nová známosť, no nie?
 
 
Pááác a pusu 

Add a Comment