Na výlete v Azkabane

Bolo to náhle – všetkými milovaný pán riaditeľa Aftermoon skončil v Azkabane. Aj vy ste si pomysleli, že bolo na čase? Aj ja! Ale, neviem či žiaľbohu alebo chvalabohu, to bola len nehoda.
Pán riaditeľ sa nedopatrením ocitol v cele Azkabanu a to dokonca bez prútika. Študenti však nijako túto situáciu nevyužili, aj keď, verte mi, mohli, svojou nečinnosťou však pána riaditeľa naštvali natoľko, že si privolal svoju milovanú Leah – rovno z pekla.
Ako to už u démonov býva zvykom, Leah študentov potešila grandióznym príchodom. Okrem toho, že so sebou priniesla kúsok ohňa (fakt sa čudujem, že samotná zástupkyňa nemá obhorené končatiny, aj keď jej vlasy vyzerajú ako po spopolnení) a otvorila brány pekelné, čo malo na študentov neblahé účinky (plač a škrípanie zubami, určite si niektorý študent aj ucvrkol), spolu s pánom riaditeľom zavrela onú bandu študentov do tej istej cely, kde bol predtým pán riaditeľ a následne sa obaja len tak vytratili. Ktovie kam.. A čo potom robili.. Následky sa však časom objavili, ale o tom potom.
Keď sme už pri následkoch, určite ste si všimli, že naše krásne inšpektorky povýšili a rázom sa z nich stali vedúce katedier. Ktovie, čo môže za to, že z pani Herrling je vedúca katedry, no pri pani Banner-Howlettovej je asi všetkým jasné, že za to môže jej drahý pán manžel – zástupca riaditeľa Lincoln Howlett.
Túto krásnu zhodu náhod však ďalej rozmazávať nebudem, svoj obrázok si o tom viete urobiť aj bez mojej pomoci.
 
 
Pááác a pusu