Princezná, bezhlavá, runy a iné vychytávky na hodine liečiteľstva

Už ste niekedy boli na hodine liečiteľstva? Pre vlastné dobro tam ani nechoďte.
Naposledy sa tam totiž objavil najnovší prírastok do „rodiny“ Doiteain-Aftermoonovcov – krásna démonská princezná Thalia Aftermoonová. Maličká rastie ako z ohňa, už teraz má štyri ľudské roky a vo svojej démonskej podobe dva metre. Milé, však?
Toto roztomilé démonča sa zaláskovalo do pána Parrisha, ktorého zrejme považuje za svoj majetok a tak sa jej nepáčilo, keď pán Parrish pozval na blížiaci sa ples slečnu Tarigann.
Chúďa slečna Tarigann sa tak stala terčom vyčíňania malej Thalie.
Čo v tomto prípade mohlo urobiť dieťa? Bolo to niečo hrozné? Samozrejme, že bolo!
Slečna Tarigann z toho všetkého stratila hlavu, doslova. Ešte pred očami vedúcej katedry Herrlingovej bola spomínaná slečna mučená nie len Thaliou ale aj pánom Parrishom. A ako sa zachovala vedúca katedry? Veľmi horlivo.. Až tak, že sa premiestnila na ďalšiu hodinu, predtým ju však Thalia zapálila, ono drobča chcelo asi vidieť žiariť vedúcu katedry v celej svojej kráse.
Ale späť k slečne Tarigann. Tej hlava sledovala z katedry, ako telo postupne prichádza o končatiny. Nuž, aký príbeh by to bol bez zápletky, že?
Pokiaľ si myslíte, že toto na vás bolo dosť, radšej ďalej nepokračujte v čítaní.
Lebo vo chvíli, keď sa zjavil pán Spectre si pán Parrish zmyslel, že je hlava slečny Tarigann výbornou loptou a tak ju odkopol kamsi do neznáma, na to hneď navrhol malej princeznej, aby spoločne vypitvali už spomínaného pána Spectra.
K pitve sa teda rozhodne nedostali, miesto toho na seba obaja páni vytiahli prútiky a oháňali sa kúzlami. Pocit blížiacej sa istej smrti pánov zrejme natoľko rozrušil a vzrušil, že sa miesto vzájomného vyberania si čriev láskyplne pobozkali.

Po slastnom láskyplnom bozku však prišlo kruté prebudenie – malá Thalia sa v návale žiarlivosti pokúsila zabiť pána Spectra, na čo však doplatila a vplyvom runy, ktorú na pánovi Spectrovi zanechal pán Darren, bola odhodená von z hradu.
Nasledovala ďalšia výmena názorov medzi pánmi Parrishom a Spectrom, po ktorej učebňa ľahla popolom. Nuž, aspoň že sa po tom všetkom slečne Tarigann vrátila späť hlava. Tá ju musí teraz riadne bolieť, no nie?

 

Pááác a pusu

Add a Comment