Valentínsky ples a iné nechutnosti

Veru tak, dlho očakávaná udalosť v podobe Valentínskeho plesu sa tak trocha zvrtla a nemôže za to nik iný ako pán Bill Parrish, ktorý zamotal hlávky hneď niekoľkým slečnám z rôznych fakúlt.
A ako že to dopadlo? Ktorú slečnu si pán Parrish vybral?
Nuž, výber pána Parrisha sa mierne skomplikoval, keďže slečny asi nepoňali veľmi dobre, že ich srdca šampiňón, nie je len ich a že sa zrejme budú musieť podeliť. Ale ktorá žena by sa chcela deliť o svojho chlapa, že?
Pán Parrish si teda odniesol miernejší výprask, ale napokon neostal na ocot. Večer si užil v spoločnosti pána Darrena, s ktorým sa neskôr vytratil.
Otázkou však ostáva, čo na to pán Spectre, o ktorom je známe, že paktuje s pánom Darrenom. Žeby nastali problémy v raji? Alebo bude táto nerozvážnosť len tak odpustená?
Spleť udalostí na seba nenechala dlho čakať a došlo k ďalšiemu konfliktu medzi spomínanou trojicou Parrish-Darren-Spectre, ktorej sa zúčastnila aj už vedúca katedry pani Banner-Howlettová. Tá po dráme v klubovni istej nemenovanej fakulty vybuchla a na študenta použila jedno zo svojich kúzel. Nepríjemné však? My sa pýtame, či bol tento zásah potrebný a neprekročil medze kompetencií pani Banner-Howlettovej?
Ak neviete, o čo sa jedná, ja vám to veľmi rada vyzradím. Pani Banner-Howlettová zanechala kúzlom na hrudi pána Parrisha runu, ktorej účinok bol nesmierne mučivý pri akomkoľvek kontakte s jemu drahou osobou – pánom Darrenom. Neslýchané!
Ale aj tento počin má dohru a to dosť nepeknú. Viac sa dočítate v nasledujúcom článku.
 
 
 
Pááác a pusu

Add a Comment